úterý 4. března 2014

Co mě rušilo od olympiády aneb O snědené helmě

Tak nejdřív se předvedli plánovači dovolených, protože lyžařský soustředění na Šumavě umístili přímo do začátku olympiády. Po skandálním termínu Bulharska 2008, který zasáhlo celou polovinu Londýna, tak má tato plánovací skupina druhej strike.

Když už jsem naznačil, tak vsuvka, co všechno jsem si vezl na Horskou Kvildu zbytečně. Tak předně lyže. Tuhle letošní dekoraci jsme po příjezdu umístili do lyžárny a v den odjezdu zase nerozbalené vyzvedli (kdoví, jestli v tom futrálu vůbec byly...). Potom to byly hřebáče a hadry na běhání. Sice by to byla jako na silvestra v Jánkách ideální výbava, ale tady zasáhla vyšší moc, já ochořel a po dvou pěších vejletech, jsem nemocnej organizmus už nenamáhal vylejzáním z baráku.

Zpátky ke sportu v bedně. To co se jevilo jako mrzutost, jsem proměnil ve výhodu a zbytek strávil v leže před přístrojem. Byli sice tací, který mě podezírali ze simulování, ale já vím své... Po návratu mě okamžitě zavalila práce (to i před dovolenou) a buď jsem byl přikovanej u monitoru nebo u investora. Takže do takových dvou třetin jsem všechny ty placky, brambory a pátý místa sledoval jako z rychlíku.

Biatlonu by slušelo nějaký zlato, ale jinak lahůdečka. Podle toho, co tam předváděla zpívající střelkyně, doufám že za pár let něco nevyplave... Na druhým místě mám Banka - hezky soupeře (dvakrát) postrašil. A na třetím místě mám fakt, že tam bylo spousta míst do desítky a to v různých sportech. Na to, že jsme nepříliš lidnatá země, to vypovídá o něčem sympatickým. Když se to srovná s takovým Holandskem - jako klouzání po ledě dobrý, ale kdyby nebylo, tak už o žádným Holanďanovi v jiným zimním sportu nevím... Z druhý strany - dlouho jsem byl urputnej sledovač hokeje, ale poslední dobou už mě to moc nebere. Zabere to mraky času a posledních pár let je to dost často takový křečovitý trápení.No a na závěr by mně zajímalo, jak Jirkovi chutnala jeho helma...

Žádné komentáře:

Okomentovat