pondělí 24. března 2014

Jarní pohár

Letošní Jarní pohár na Bíře (skoro) aneb dva úplně rozdílný závody. Tomuhle víkendu u mě teda předcházel týden, kdy mě záchvátilo něco v útrobách a v pátek už jsem nevydržel s nervama a šel se na to podívat ultrazvukem. Dívali jsme se všichni pečlivě, ale bohužel/naštěstí nic nevykoukali... No a večer jsem si potom šel na fotbal opatřit výmluvu, proč se mně následující den závod nepovede. Mimochodem fotbal dobrej - srabácky jsem se umístil po bok sehraných Jedlů, takže jsme spustili kanonádu, přičemž na gól stačilo většinou správně nastavit končetinu. 

Takže sobotní představení se mně co? Sobotní představení se mně nepovedlo. Jako vcelku není o čem psát. Ani jsem ještě nedorazil na první uzlovku (K5; mapu zatím nemám) a už jsem věděl, že to dneska bude velký trápeníčko. Bylo. Malej motýl ještě jakž takž uběhl, ale velkej začal dlouhým postupem až za Korejtek a tam jsem zkapal úplně. Potřetí jsem se doplácal na uzlovku (občerstvovačka), kde jsem do sebe naposled hodil Kadeho pomeranč, kterej mě vždy na minutu a půl probral a odšoural se na poslední úsek do cíle.  Pak už jenom na kole domů, kde proběhla resuscitace a už jsem mířil na seminář pořadatelů (já jsem si tam šel jenom zištně prodloužit erdvojku...). Tááákhle moc se mně tam nechtělo...

A přišla neděle a štafety. A to už nebylo včerejší počasí s plus dvaceti, ale otevřený stavidla a ziminka. Díky tomu taky žádný kolo, ale auto, bus a pochod do centra (a z něj). Na dnešek jsem si naporoučel třetí úsek (nic jinýho nepřicházelo v úvahu - první ne, druhej dlouhej), takže spousta času během stále intenzivnějšího deštíku. No a tak jako bylo jiný počasí, tak to bylo i s mojí šou. Žádný trápení, od začátku do konce to běželo, i jsem si zafinišoval... Mapově jsem se párkrát dopustil vzhledem k domácímu terénu ostudného faulu, když jsem dost často ulítnul ze směru, ale naštěstí jsem to včas chytnul. No a myslím, že povedený bylo i vedení tratě. Pestrá v rytmu i proměnlivostí terénu, nějaká volba, nebylo to po cestách...; farstování úplně nevím, ale moc jsem nestudoval. Naše druhá oddílová štafeta tentokrát bez bodu, což zřejmě padá na vrub letošní vysoký marodnosti. Ale nezoufejte - ano, bude líp!       


Příští zastávka Oblastní mistrák.

Žádné komentáře:

Okomentovat